Novi Sad
09.04.2015.
12:11 > 12:27
Ulazna vrata četvorospratne zgrade ukradena su u Jug Bodanovoj ulici broj 10 na Podbari u utorak posle 18 časova.
  • I ja s'Podbare

    10.04.2015 21:49
    MZ PODBARA
    Podbara nam je katastrofa i teži da bude Grbavica 2, urbanistički i komunalni haos. Vodovod je planirao rekonstrukciju vodovodne i kanalizacione mreže i nakon toga je trebalo rekonstruisati ulice i od toga ništa i ove godine, a zašto!? Nema nikakve inicijative iz MZ Podbare , a grad više ulaže u divlja prigradska naselja koja nisu ni platila komunalno opremanje niti će....podbara haos!
  • Milos

    09.04.2015 18:54
    @Rajko
    Vrrrrrlo rado, cim nas oslobode placanja poreza kako bismo sami taj novac ulozili u infrastrukturu! Jako si ti pametan ili bezobrazan.
  • Različita

    09.04.2015 15:27
    merila
    Kada neko duguje državi (tjst. političarima) onda mu se provali u kuću i prinudno odnese šta uterivačima padne na pamet, a sve u ime države iako se zna da najveći deo budžetskog novca "ispari" u privatnim džepovima.

    Kada neko duguje drugom fizičkom licu ,naplata duga se naziva KRAĐA.

    Sve zavisi kome se duguje.
  • Adv

    09.04.2015 15:12
    Polako narode
    Možda je čovek u pravu. Isporučio robu a ne plaćaju mu! Po svim pravilima, roba je njegova do isplate. Bilo bi potpunije da se zna ko je taj investitor koji je gradio i prodao stanove.
  • Rajko

    09.04.2015 14:19
    @Ja Sa Podbare - Organizujte se sa komsijama, popravite stanje u vasem delu grada ...
    Sta ste konkretno uradili za svoj komsiluk, sem ku(c)kanja po internetu ?

    Bas me zanima odgovor na to pitanje ...
  • 09.04.2015 14:18
    Sta ce ljudi, vide da nema pravne drzave pa delimicno naplatili stetu sami
  • Ja sa Podbare

    09.04.2015 12:40
    Stra'ota!
    Podbara je skoro u samom centru Novog Sada, a kada prođete kroz Podbaru videćete gomile smeća što pored kontejnera, što po ulazima, što po ulicama (radnici čistoće ne znaju gde je Podbara), psećeg izmeta, uuužasno loših trotoara, neasvaltiranih parkinga.. Ako pak prođete Podbarom noću nećete videti ništa jer ne radi ulična rasveta. E tako u mraku mogu da nose šta im se hoće, a to i rade. Plus što svakodnevno možete na ulici naći po neku žensku torbu koja je prethodnog dana strgnuta nekoj ženi.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna